Mobile: +90 530 668 62 46 |  Mail: info@siradisi-isler.com

Antalya Büyükşehir Belediyesi 3, Hobi Festivali düzenlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Hobi Günlerine Sponsor olduk.

Antalya Hobi Festivali’yle renklendi
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlen Hobi Günleri, Minicity’de Antalyalılara eğlenceli iki gün yaşattı. Bizler de Sıradışı İşler ekibi olarak yapılan bu etkinliği yaptığımız organizasyonlarla destkeledik.

 
Sosyal Belediyecilik alanında yürüttüğü hizmetlerle Antalya halkının taktirini toplayan Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kültürel alandaki faaliyetlerle kente renk katmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından Minicity etkinlik alanında düzenlenen 3’üncü Hobi Günleri Antalyalılara eğlenceli iki gün yaşattı.

ETKİNLİKLER ANTALYAYA YAKIŞIYOR

Etkinliğin açılışında konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cemal Öcal, kültürel etkinlikleri kentin her noktasına yaydıklarını belirterek, “Hızına yetişemediğimiz kültürel etkinler Antalya gibi bir kente yakışıyor” dedi. Festivalin açılışında konser veren Yaşam Akademisi Ritim Gurubu etkinliğe renk kattı. Engeli sanatla aşan gençler davetlilerden büyük alkış aldı.

KENDİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

Antalya’da farklı alanlarda tanınmış hobi kulüplerin yer aldığı festival çeşitli etkinliklere sahne oldu. Minicity etkinlik alanında devam eden Heykel Sempozyumu ile bütünleşen 3’üncü Hobi Festivali’nde, vatandaşlar da kendi hünerlerini sergileme imkanı buldu. Çeşitli gösteri ve yarışmaların düzenlendiği festivalde çocukların performansları etkinliğe farklı bir boyut getirdi. Öte yandan amatör müzik grupları da festival süresince davetlilere müzik dinletisi sundu.